РОБОТА ВЛІТКУ В АГРОФІРМІ „САДИ УКРАЇНИ”

Проводимо набір бажаючих для роботи у складі студентських загонів влітку в агрофірмі „Сади України” (Харківська область, село Красне, Кегичівського району).

Переваги працевлаштування у агрофірмі „Сади України”: чітка організованість змін; порівняно висока заробітна плата ; обровільність у визначенні терміну роботи; поєднання робочого часу з можливістю спілкування з друзями.

На що очікувати: ранній підйом; можливість зустріти схід сонця у дружній компанії, робота у полі; прозоре повітря, лагідне сонце, приємні усмішки, велика кількість часу у русі; постійний контроль за роботою зі сторони працівників агрофірми; проживання в умовах гуртожитку.

Умови: з кожним студентом агрофірма укладає трудову угоду. Згідно з угодою кожному студенту агрофірма відшкодовує вартість авто/залізничного квитка для проїзду до місця виконання робіт (компенсація надається у кінці роботи, за умови відпрацювання більше 10 днів); надає житло; забезпечує трьохразове харчування. Формування загонів відбувається строго зі списком бажаючих. Із числа студентів обирається старший, з ним контактує керівництво агрофірми під час виконання робіт і підтримує зв'язок навчальний заклад. Супроводжуючої особи він навчального закладу не буде.

Запис бажаючих проводиться у кабінеті Г-404 (головний корпус, 4 поверх).  Щоб записатися необхідно просто залишити свої контактні дані ( прізвище, ім'я, номер мобільного телефону, назва підрозділу де навчаєтеся).

Обов'язковою умовою включення претендента до студентського загону є повноліття (18 років) на момент формування загону.